top of page

Ypatingai pavasarį, veido oda būna išsausėjusi ir papilkėjusi, parausta ir praranda švytėjimą. Dėl saulės trūkumo organizme mažiau gaminama vitamino D, o jis labai svarbus tiek odos atsinaujinimo procesui, tiek imuninei sistemai palaikyti.

 

Pirmiausia atgaivinkite odą.

Nušveisti per žiemą susikaupusias negyvas ląsteles labai padeda šveitikliai. Jie ne tik panaikina suragėjusį viršutinį odos sluoksnį, bet ir ją suminkština.

Nušveitus odą, svarbu ją sudrėkinti. Dieną reikėtų naudoti nuo ultravioletinių spindulių saugančias drėkinamąsias priemones, o vakare – maitinamąjį kremą. Atkurti drėgmę labai padeda kaukės
Jei oda yra jautri, linkusi rausti, netekusi drėgmės, reikėtų naudoti būtent šias negeroves pašalinančias priemones. Kai problemų nebeliks, tik tada ieškoti tokių priemonių, kurios turi papildomų veikliųjų medžiagų, suteikia patempimo efektą ir pan

 

Vitaminų trūkumas turi įtakos ir Jūsų odai.

Dažniausiai į kremus dedama vitaminų C, A, E, D. Vitaminas E padeda išsaugoti odos stangrumą, drėkina, neleidžia susidaryti raukšlėms. Vitaminas D padeda atsinaujinti odos ląstelėms. Skaistumo suteikia ir odą stangrina kremai su vitaminu C. Pastarasis ne tik kovoja su laisvaisiais radikalais, bet ir padeda susidaryti kolagenui, tad ypač tinka brandžiai odai. Vitaminas A padeda atsikratyti odos šerpetojimo, šiurkštumo.

 

Odai būtinų vitaminų D, A, E ir polinesočiųjų omega 3 riebalų rūgščių galime gauti gerdami žuvų taukus. Tai natūralus ir dėl savo universalumo unikalus papildas. Jis tinka beveik visiems ir veikia labai plačiai – ne tik maitina odą, bet ir suteikia elastingumo nagams, plaukams. Aišku, jei problemos yra rimtesnės – plaukai slenka, lūžinėja jų galiukai, skilinėja ar trupa nagai, skeldėja lūpų kampučiai ir panašiai, vertėtų įsigyti kompleksinių papildų, į kurių sudėtį įeina ir grožį palaikantys mikroelementai – cinkas, biotinas, selenas, įvairios biologiškai aktyvios medžiagos. 
 

Odos atgaivinimas
bottom of page